Skip to main content

Nové bezpečnostné značenie pre Windmöeller & Holscher, Kralice na Hané

Popis realizácie

Zákazník nás oslovil s požiadavkou na obnovu existujúceho bezpečnostného značenia, ktoré si doteraz realizovali svojpomocne, lepiacimi páskami a vo veľmi základnom prevedení.

Požiadavky na nové značenie vyššiu životnosť a komplexnejšie poňatie bezpečného pohybu po halách. Pri prvej schôdzke sme s klientom prešli jednotlivé haly, stanovili si čiastkové úseky pre realizáciu a pomohli sme klientovi utvoriť si základnú predstavu o tom, ako by mohlo značenie vyzerať.

Následne bola dohodnutá referenčná návšteva u už existujúceho klienta, aby si nový zákazník mohol prezrieť, ako vyzerá naše značenie v zaťaženom stave a tiež pre komplexnejšie predstavu jeho funkcie v reáli.

Do 1 mesiaca od prvej návštevy prebehla prvá etapa, kedy boli v prvej z hál vyznačené hlavné komunikácie, koridory pre peších a boli rozmiestnené bezpečnostné piktogramy upravujúce pohyb peších a VZV, rovnako tak upozorňujúcich na možné riziká v priestore.

Ďalej bola realizovaná označenie jednotlivých pracovísk v rámci haly.
V ďalších etapách sa pokračovalo v rovnakom duchu na ostatných halách.

K prvému kontaktu došlo začiatkom septembra 2017, prvý realizácia prebehla v druhej polovici toho istého mesiaca a potom každý mesiac jedna ďalšie.

Posledný realizácia prebehla vo februári 2018, kedy sme boli požiadanie o označenie externého skladu, kde je klient v prenájme.

Aktuálne sme dohodnutí s ďalšou realizáciou na jarné mesiace, kedy bude realizované vonkajšie dopravné značenie + hala, kde sa nachádza sklad a logistika.

Realizovali sme tieto služby:

  • Bezpečnostné značenie

J. A. CLEAN spol. s r.o.

Pavlovice 88 (u Vlašimi)
+420 725 446 692
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

IČ: 24736554
DIČ: CZ24736554
Datová schránka: t63ugk8.